Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Ülseratifkolit, Ülseratif Kolit, ülseratif Kolitis, bir kalın barsak hastalığı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bana cvp yazın cevaplarınızı bekliyorum eğer faydasını gördüyseniz

Yorum yap

[/FONT]
      Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

Yorum yap

m.karadam Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          sayın ibrahim hocam selamlarımı saygılarımı iletiyorum ben 2004 yılından bu yana allerji hastası idim ama sizi tanıdıktan sonra bu sözde çaresi olmayan allerjiden kurtuldum buradan alerji rahatsızlığı olan ince ve kalın bağırsaklarında sorun olan arkadaşlara sesleniyorum ben gökçek iksir tonik mantar çayı ozon yağı yeni çıkan özel çayla iyileştim gitmediğim doktor uğramadığım hastane kalmamıştı ezberlenen kortizon ve alerji ilaçları al biraz daha oyalan hesabı tedavisi yokmuş ben iyileştim allahım ibrahim beyin ömrünü uzun etsin ki insanlarımız daha sağlıklı bir hayat yaşasınlar.kalın bağırsak ta içyuzeyde komple iltihaplanma tesbit edildi çözüm antibiyotik kısa süreli iyileşme sonra yine aynen devam ama ben özel çaydan kullandım içimden çıkanlara bende inanamadım çok şükür ondanda kurtuldum zaten ibrahim beyinde dediği gibi allerjinin sebebi bağırsaklarda kiii mantar onuda özel çayla dışarıya atıyosunuz ben kortizon içmekten 97 kilo olmuştum kemiklerimde çok cıddı erime başlamıştı hayatın yaşamın tadına yeni doğmuş gibiyim Allahım ibrahim beyden razı olsun önce allah sonra ibrahim bey ne kadar teşekkür etsem az bunu da biliyorum buradan allerji, kalın bağırsak yarası (ülseratifkolit) ve kemik erimesi vb olan insanlarımıza sesleniyorum deneyin haklı oldugumu göreceksinizz eski resimler ve tahlıllerle yeni halımle inanmayan varsa isbata hazırım msn nem karadamkaradam@hotmail.com telefonum 05306303134 cümleten sağlıklı günler diliyorum.
          Mehmet bey maşallah sizde çok güzel gelişmeler kaydettik.Biraz zaman aldı ama sonunda başardık.İksir, tonik, mantar çayı ve ozon yağı çok güzel bir kombinasyon oluşturduk.Tonik mantar ve bakterilere, iksir virüs ve bakterilere karşı ve yeni ürünümüz ozon yağı ise bazı noktalarda iksir ve toniki tamamlayıcı olarak çok mükemmel bir set oluşturduk ve 15 yıldır tedavi edilemeyen Mehmet beyi çok şükür tedavi ettik.Kalın bağırsaklarını mantar kaplayan Mehmet bey de sayısız hastalık çıkmıştı bunlar, allerji, kurdeşen, ülseratif kolit, kemik erimesi, halsizlik dermansızlık vs idi.Maşallah şimdi çok çok iyi olduğunu söylüyor.

Mehmet Bey sizin yinede 3-4 ay Nane Forte, Kolorex Forte, Gökçek iksir ve Gökçek Aloe Vera Jel, Kolit çayı ve Kemik Çayı kullanmanız gerekir.Aksi halde ileride yeniden problem nüksedebilir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

ankaradan Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            ASRIN LOKMAN HEKİMİNE TEŞEKKÜRLER...3

Babamdaki yüksek tansiyon hastalığı için İBRAHİM BEY'den tansiyon çayı aldım . Olumlu sonuçlar almaya başladık . Diger hastalarımın İBRAHİM BEYİN ilaçlarıyla kurtuldugu gibi inşallah babamında kurtulacağına eminim.
            ASRIN LOKMAN HEKİMİNE TEŞEKKÜRLER....
            Selami bey babanızdaki tansiyon probleminin kalıcı olarak normale dönmesi için babanızın 3-4 ay Alıç Forte, Kordisep Forte, Gökçek Tonik, Gökçek İksir, Tansiyon çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Yorum yap

Yorum yap

Damla Sakızı ile Kolon Kanseri Tedavisi, Damla Sakızı ile Gastrit Tedavisi, Ülser için Damla Sakızı

Yorum yap

Tonik Doğal Probiyotik İçerir, Lahana ile Gastrit Tedavisi, Lahana ile Ülser Tedavisi

Yorum yap

Lahana Probiyotik İçerir, Gastrite Doğal Çözüm, Tonik ile Gastrit ve Ülser Tedavisi,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X